Kontakta oss  Växel/order
0171-41 41 80  
info@rsmustang.se

.

Elisabeth Pedersen
Försäljning
elisabeth@rsmustang.se

.

Michaela Lindbäck
(mammaledig)
Försäljning
michaela@rsmustang.se

Marie.

Marie Wallén
Försäljning
marie@rsmustang.se

.

Roland Jansson
Försäljning
roland@rsmustang.se

.

Jane Hansson
Försäljning
jane@rsmustang.se

.

Irmantas “Irmis” Valeika
Lager
info@rsmustang.se

.

Lena Ström
Ekonomi
lena.s@rsmustang.se

.

Mats Tuvesson
Produktion/teknik
mats@rsmustang.se

.

Thomas Andersson
Produktion
info@rsmustang.se

.

Madelene Gerebo
Produktion
info@rsmustang.se

.

Regimantas “Regis” Urbutis
Lager
info@rsmustang.se

.

Lukas Källman
Produktion
info@rsmustang.se

.

Roger Öhman
Lager
info@rsmustang.se

.

Erik Vidlund
Produktion
info@rsmustang.se

.

Rainer Ström
VD
rainer@rsmustang.se

 
 
 
 

 

Välkommen till RS Mustang! Hitta hit >>>


Öppettider: Vardagar Mån – Fre 08.00-17.00
För hjälp med lastning med truck finns personal 08.00-15.30 ( ej mellan 11.00-12.00
Lördag – Söndag stängt

För öppettider i Bredaryd kontakta alltid oss per telefon innan

Trettondagsafton 
08.00 – 13.00
Trettondagen: Stängt

Påsk:
Skärtorsdagen 08.00 – 15.00
Långfredag: Stängt
Påskafton och påskdagen: Stängt

Kristihimmelfärd: Stängt
Dagen före 8.00 – 15.00

Valborgsmässoafton: 08.00-15.00
1 maj: Stängt

Sveriges nationaldag: Stängt
Dagen före 08.00 – 15 00

Midsommar:
Dagen före 8.00 – 13.00
Midsommarafton och midsommardagen:
stängt

Alla helgons dag:
Dagen före alla helgonsdag 08.00 – 15.00

Jul – Nyår
Dagen före julafton: 08.00 – 14.00
julafton, juldagen, annandag: Stängt
dag före nyår 08.00 – 14.00

Nyårsafton, Nyårsdagen: Stängt

Besöksadress Enköping:
Härkeberga Ekeby 21
745 96 Enköping

Besöksadress Bredaryd:
Havrida 1
330 10 Bredaryd

Fakturaadress:
Ekoxegatan 8
749 44 Enköping