Kontakta oss  Växel/order 0171-41 41 80 info@rsmustang.se

.

 

Elisabeth Pedersen Foderrådgivning, försäljning elisabeth@rsmustang.se

.

 

Michaela Lindbäck Foderrådgivning, försäljning michaela@rsmustang.se

.

 

Anna Wiklund Försäljning anna@rsmustang.se

.

 

Roland Jansson Försäljning roland@rsmustang.se

.

 

Marielle Lindbäck Försäljning marielle@rsmustang.se

 
.

 

Lena Ström Ekonomi lena.s@rsmustang.se

.

 

Mats Tuvesson Produktion/teknik mats@rsmustang.se

.

 

Thomas Andersson Produktion info@rsmustang.se

.

 

Madelene Gerebo Produktion info@rsmustang.se

.

 

Regimantas “Regis” Urbutis Lager info@rsmustang.se

.

 

Lukas Källman Produktion info@rsmustang.se

.

 

Erik Vidlund Produktion info@rsmustang.se

.

 

Rainer Ström VD rainer@rsmustang.se

 Pavo
Paavo Koivurova Försäljning, Finland +35 8400 64 2864 paavo@rsmustang.se

Välkommen till RS Mustang! Hitta hit >>>

Öppettider:
Mån – Fre 08.00-17.00
För hjälp med lastning med truck finns personal 08.00-16.30 (hör gärna av er i förväg om ni kommer vid lunch då vi har begränsad lastkapacitet vid lunchtid). 
Lördag – Söndag stängt

För öppettider i Bredaryd, kontakta alltid oss per telefon innan

Trettondagsafton 08.00 – 15.00
Trettondagen: Stängt

Påsk 
Skärtorsdagen: 08.00 – 15.00
Långfredag, påskafton, påskdagen, annandag påsk: Stängt

Kristi himmelfärd: Stängt.
Dagen före 8.00 – 15.00

Valborgsmässoafton: 08.00-15.00
1 maj: Stängt

Sveriges nationaldag: Stängt.
Dagen före 08.00 – 15 00

Midsommar:
Dagen före 8.00 – 13.00 Midsommarafton och midsommardagen: Stängt

Alla helgons dag:
Dagen före alla helgonsdag 08.00 – 15.00

Jul 
Dagen före julafton: 08.00 – 14.00 Julafton, juldagen, annandag: Stängt

Nyår
Dag före nyår 08.00 – 14.00
Nyårsafton, nyårsdagen: Stängt

Besöksadress Enköping: Härkeberga Ekeby 21 745 96 Enköping

Besöksadress Bredaryd: Havrida 1 333 74 Bredaryd

Fakturaadress: Ekoxegatan 8 749 44 Enköping