Kontakta oss

Växel/order: 0171-41 41 80 info@rsmustang.se

Rainer Ström
VD
rainer@rsmustang.se

Elisabeth Pedersen 
Foderrådgivning, försäljning 
elisabeth@rsmustang.se

Olivia Nordberg 
Foderrådgivning, försäljning 
olivia@rsmustang.se

Anna Wiklund 
Försäljning 
anna@rsmustang.se

Marielle Lindbäck 
Försäljning 
marielle@rsmustang.se

Jenny Dahlén 
Försäljning 
jenny@rsmustang.se

Jennifer Pedersen
Försäljning
jennifer@rsmustang.se

Roland Jansson
Försäljning
roland@rsmustang.se

Lena Ström 
Ekonomi 
lena.s@rsmustang.se

Mats Tuvesson 
Produktion/teknik 
mats@rsmustang.se

Madelene Gerebo 
Produktion 
info@rsmustang.se

Lukas Källman 
Produktion 
info@rsmustang.se

Erik Pedersen 
Produktion 
info@rsmustang.se

Regimantas “Regis” Urbutis 
Lager
info@rsmustang.se

Samuel Smith
Produktion
info@rsmustang.se

Eduards “Edik” Ribalkins
Produktion
info@rsmustang.se

Thomas Andersson 
Produktion 
info@rsmustang.se

Paavo Koivurova 
Försäljning, Finland
+35 8400 64 2864
paavo@rsmustang.se

Besöksadress Enköping:
Härkeberga Ekeby
21 745 96 Enköping

Fakturaadress:
Ekoxegatan 8
749 44 Enköping

Öppettider:

Mån – Fre 08.00-17.00
För hjälp med lastning med truck finns personal 08.00-16.30 (hör gärna av er i förväg om ni kommer vid lunch då vi har begränsad lastkapacitet vid lunchtid). 

Lördag – Söndag stängt

Avvikande öppettider:

Trettondagsafton 08.00 – 15.00
Trettondagen: Stängt

Påsk
Skärtorsdagen: 08.00 – 15.00
Långfredag, påskafton, påskdagen, annandag påsk: Stängt

Kristi himmelfärd: Stängt.
Dagen före 8.00 – 15.00

Valborgsmässoafton: 08.00-15.00
1 maj: Stängt

Sveriges nationaldag: Stängt.
Dagen före 08.00 – 15 00

Midsommar:
Dagen före 8.00 – 13.00 Midsommarafton och midsommardagen: Stängt

Alla helgons dag:
Dagen före alla helgonsdag 08.00 – 15.00

Jul
Dagen före julafton: 08.00 – 14.00 Julafton, juldagen, annandag: Stängt

Nyår
Dag före nyår 08.00 – 14.00
Nyårsafton, nyårsdagen: Stängt